дарко рундек

Дарко Рундек одличен на „Скопје колинг“

На стадионот на АРМ вчеравечер се одржа третата вечер од големиот музички фестивал „Скопје колинг“. Пред македонската публика двочасовен концерт одржа хрвартскиот музичар Дарко Рундек …

Дарко Рундек одличен на „Скопје колинг“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top