Дефне

(ВИДЕО) Дефне од „Вљубениот ерген” во страсна прегратка со актерот од друга хит серија

Ако добро се сеќавате Дефне од Вљубениот Ерген ја гледавме и во една друга серија. Таа беше пејачка во Бурни времиња, и му беше девојка …

(ВИДЕО) Дефне од „Вљубениот ерген” во страсна прегратка со актерот од друга хит серија Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јасемин ја ископира Дефне во реалноста

Турската актерка Синем Мустафа или попозната како Јасемин од хит серијата „Вљубениот ерген“ направи драстична промена на својот изглед, очигледно инспирирана од улогата на Дефне …

(ФОТО) Јасемин ја ископира Дефне во реалноста Прочитај повеќе »

Scroll to Top