џејмисон

Порноѕвездата Џена Џејмисон покажа како изгледа по породувањето

Познатата порноактерка Џена Џејмисон го роди своето трето дете, Бејтел Лу Битон, во април 2017 година, но оттогаш таа не се појавила во долна облека. …

Порноѕвездата Џена Џејмисон покажа како изгледа по породувањето Прочитај повеќе »

(ФОТО) Порно-ѕвездата Џена Џејмисон денес е грижлива мајка

Легендарната порно-актерка Џена Џејмисон, некогаш русокоса, бујна и перверзна, денес е непрепознатлива. Џена престана да снима порно-филмови во 2008, но и денес таа привлекува внимание каде …

(ФОТО) Порно-ѕвездата Џена Џејмисон денес е грижлива мајка Прочитај повеќе »

Scroll to Top