џесика

(ФОТО) Палашоска ги носи штиклите на Кери Бредшо

Фолк -пејачката Џесика Палашоска беше во Дубаи. Таа во најголемиот трговски центар „Дубаи мол“, ја посети продавницата за чевли на славниот дизајнер Маноло Бланик, оној …

(ФОТО) Палашоска ги носи штиклите на Кери Бредшо Прочитај повеќе »

Сара Џесика Паркер се огласи за навредите упатени од страна на Ким Катрал

Сара Џесика Паркер првпат се огласи откако Ким Катрал одби да игра во третото продолжение на остварувањето на „Сексот и градот“. Актерката во интервјуто за …

Сара Џесика Паркер се огласи за навредите упатени од страна на Ким Катрал Прочитај повеќе »

Џесика Палашоска : „Една е Македонија” ја одбележа 2017-та

Македонската фолкерка, Џесика Палашоска за наредната година најави дека има во план да направи голем проект, а згуснат ќе и биде и деловниот календар, со …

Џесика Палашоска : „Една е Македонија” ја одбележа 2017-та Прочитај повеќе »

Некогашната секс бомба Џесика Симпсон сопругот ја влечел по улица

Некогашната секс бомба, американската пејачка Џесика Симпсон не изгледа повеќе како што ја паметиме. Денеска папараците ја уловија прекрасната русокоса убавица со пивски стомак во …

Некогашната секс бомба Џесика Симпсон сопругот ја влечел по улица Прочитај повеќе »

(ФОТО) Џесика Алба го покажа трудничкиот стомак во бикини!

Сега кога на сите им откри дека е бремена, убавата Џесика Алба може слободно и среќно да го шета своето стомаче. 36-годишната актерка ужива со …

(ФОТО) Џесика Алба го покажа трудничкиот стомак во бикини! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Џесика Палашоска: Го оставив факултетот зошто немав пари

Фолк- пејачката Џесика Палашоска реши да го доврши Економскиот факултет, каде е запишанат на студиите по маркетинг менаџмент. Таа покрај музичкиет обврски, секојдневно учи и …

(ФОТО) Џесика Палашоска: Го оставив факултетот зошто немав пари Прочитај повеќе »

Scroll to Top