Некогашната секс бомба Џесика Симпсон сопругот ја влечел по улица

By

Некогашната секс бомба, американската пејачка Џесика Симпсон не изгледа повеќе како што ја паметиме.

Денеска папараците ја уловија прекрасната русокоса убавица со пивски стомак во моментите додека сопругот ја влечеше по улица.

 

Ќе ви се допадне