Бившиот маж на Витни Хјустон призна дека спиел со Мадона и дека бил зависен од секс

Бившиот сопруг на пејачката Витни Хјустон, пејачот Боби Браун во документарниот филм посветен на пејачката отворено зборува за зависностите и заедничкиот живот со славната пејачка. Боби, …

Бившиот маж на Витни Хјустон призна дека спиел со Мадона и дека бил зависен од секс Прочитај повеќе »