Два и пол мажи

Берта од „Два и пол мажи“ доживеа срцев удар

Глумицата Кончата Ферел (77), позната по улогата на Берта во серијата „Два и пол мажи“, доживеала срцев удар пренесе нејзиниот сопруг. Арни Андерсон во јавноста …

Берта од „Два и пол мажи“ доживеа срцев удар Прочитај повеќе »

Почина актерот Брајан Турк, ѕвездата од „Два и пол мажи“

Актерот Брајан Турк познат по неговите улоги во многу познати серии како „Два и пол мажи“, „Беверли Хилс“, „Циркус“ и „Итна служба“ по подолго боледување почина …

Почина актерот Брајан Турк, ѕвездата од „Два и пол мажи“ Прочитај повеќе »

Чарли Шин не може да плаќа алиментација

Американскиот актер Чарли Шин тврди дека не може да плаќа алиментација за своите четири деца. Магазинот„Пипл“ стигна до судски документи што го докажуваат неговото барање …

Чарли Шин не може да плаќа алиментација Прочитај повеќе »

Scroll to Top