елена ристевска

Ова беа најпразните шест години во мојот живот без тебе, Елена се присетува на татко ѝ

Поп-пејачката Елена Ристевска пред шест години остана без татко. За годишнината од неговата смрт таа сподели фотографии од времето кога била мала заедно со нејзините …

Ова беа најпразните шест години во мојот живот без тебе, Елена се присетува на татко ѝ Прочитај повеќе »

(Видео) Каролина од дома честиташе 8 септември, фановите велат ја избрала најубавата песна

Каролина Гочева во домашна атмосфера им го честиташе празникот 8 септември на сите. Пејачката објави видео свирејќи и пеејќи ја песната „За нас“. „Честит празник …

(Видео) Каролина од дома честиташе 8 септември, фановите велат ја избрала најубавата песна Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Елена на полноќ доби роденденско изненадување  

Поп-пејачката Елена Ристевска ноќеска на полноќ доби роденденско изненадување од своите најдобри другарки. Точно во 12 часот другарките ѝ го честитаа 32. роденден, кога со …

(ВИДЕО) Елена на полноќ доби роденденско изненадување   Прочитај повеќе »

(ФОТО) Елена на литургија во Бигорски

Поп-пејачката Елена Ристевска , денес замина во манастирот „Св. Јован Бигорски“. Таа присуствуваше  на литургијата која се одржува таму на Велика Сабота, ден пред  Велигден. …

(ФОТО) Елена на литургија во Бигорски Прочитај повеќе »

(ФОТО) Пред Велигден Елена емотивна по татко си

Поп-пејачкта Елена Ристевска повторно ги собра симпатиите на своите обожаватели. Овој, пат емотивно. Таа сподели фотографии од времето кога била мала, заедно со нејзините родители …

(ФОТО) Пред Велигден Елена емотивна по татко си Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ѕирнете во домот на Елена Ристевска

Поп-пејачка Елена Ристеска сподели фотографии од својот стан. Дека пејачката има стил и вкус, велат и нејзините обожаватели кои ја следат на социјалните мрежи. Иако …

(ФОТО) Ѕирнете во домот на Елена Ристевска Прочитај повеќе »

Scroll to Top