емотивно

Ми фалиш ти и твојата широка насмевка: Весна Бејби на Велигден се сеќава на својот починат татко

Актерката Весна Бејби Петрушевска прв Велигден без нејзиниот татко Кирил. Таа се присети како го поминувала празникот во негово друштво кога била мала и вели …

Ми фалиш ти и твојата широка насмевка: Весна Бејби на Велигден се сеќава на својот починат татко Прочитај повеќе »

„Пуштете ме“ – Емотивно збогување на пејачката од легендарниот Љубиша Самарџиќ

Синоќа регионов го растажи веста за заминувањето на Љубиша Самарџиќ Смоки, којпочина на 81-годишна возраст. Поедини јавни личности преку друштвените мрежи се збогуваа од актерот, …

„Пуштете ме“ – Емотивно збогување на пејачката од легендарниот Љубиша Самарџиќ Прочитај повеќе »

Scroll to Top