Ентони Хопкинс

Ентони Хопкинс прослави 47 години како е трезен, оддалечете се од токсичните луѓе и живејте го животот, порача глумецот за Нова година

Легендарниот глумец Ентони Хопкинс прослави 47 години откако е трезен. За таа пригода сними кратко видео во кое сподели што мисли за алкохолизмот и општо …

Ентони Хопкинс прослави 47 години како е трезен, оддалечете се од токсичните луѓе и живејте го животот, порача глумецот за Нова година Прочитај повеќе »

(Видео) Танцот на Ентони Хопкинс стана хит, потсети на филмот „Кога јагнињата ќе стивнат“

Глумецот Ентони Хопкинс повторно ги забавуваше фановите со ново видео како танцува. Хопкинс кој има 84 години долго време споделува вакви слични видеа со неговите …

(Видео) Танцот на Ентони Хопкинс стана хит, потсети на филмот „Кога јагнињата ќе стивнат“ Прочитај повеќе »

(Видео) Ентони Хопкинс и Салма Хајек со танц го прославија освојувањето на Оскар

Славните актери, Ентони Хопкинс и Салма Хајек со танц го прославија освојувањето на Оскар. Хопкинс ја доби наградата за најдобра главна машка улога за филмот …

(Видео) Ентони Хопкинс и Салма Хајек со танц го прославија освојувањето на Оскар Прочитај повеќе »

Ентони Хопкинс: Мислев дека сум недостоен за успех, утехата ја најдов во алкохолот

Глумецот Ентони Хопкинс признал дека кога бил млад чувствувал вина и бил длабоко посрамотен поради среќата која ја имал во глумата. Оскаровецот во најновото интервју …

Ентони Хопкинс: Мислев дека сум недостоен за успех, утехата ја најдов во алкохолот Прочитај повеќе »

Ентони Хопкинс ја нема видено ќерка си повеќе од 20 години

Британскиот актер и прочуен оскаровец Ентони Хопкинс ја нема видено својата ќерка Абигејл Хопкинс повеќе од 20 години. Тој за нивниот однос речиси никогаш не …

Ентони Хопкинс ја нема видено ќерка си повеќе од 20 години Прочитај повеќе »

(Видео) Прави гримаси и се досадува, Ентони Хопкинс, по 253 дена во карантин, вели дека чувствува несакани ефекти

Славниот глумец Ентони Хопкинс сподели снимка во која вели дека, по 252 дена поминати во карантин, тој сега чувствува некакви несакани ефекти. Оскаровецот во моментот …

(Видео) Прави гримаси и се досадува, Ентони Хопкинс, по 253 дена во карантин, вели дека чувствува несакани ефекти Прочитај повеќе »

(Видео) Боно им посвети хит на Италијанците, а Леџенд направи домашен концерт

Голем број на ѕвезди додека се во своите домови во самоизолација поради опасниот коронавирус, покажаа солидарност и преку видеа на социјалните мрежи, им го разубавија …

(Видео) Боно им посвети хит на Италијанците, а Леџенд направи домашен концерт Прочитај повеќе »

Фостер и Хопкинс снимале одвоено во хоророт „Кога јагнињата ќе стивнат“

Холивудската актерка Џуди Фостер јавно признала дека била преплашена од глумата на Ентони Хопкинс во улогата на психопат во филмот „Кога јагнињата ќе стивнат“ во …

Фостер и Хопкинс снимале одвоено во хоророт „Кога јагнињата ќе стивнат“ Прочитај повеќе »

(Видео) Ентони Хопкинс се збудалел од работа

Актерот Ентони Хопкинс изненади голем дел од своите фанови со неодамнешната објава на социјалните мрежи. Прочуениот оскаровец закачи видео на кое многумина ќе речат дека …

(Видео) Ентони Хопкинс се збудалел од работа Прочитај повеќе »