Фелаини

(ФОТО) Гримасата на Фелаини хит на социјалните мрежи

Фудбалерите на Реал Мадрид синоќа го совладаа Манчестер Јунајтед, а натпреварот ќе биде запаметен, меѓу другото, од една неверојатна гримаса на Маруан Фелаини. Играчот од …

(ФОТО) Гримасата на Фелаини хит на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

Scroll to Top