Филип Живоиниовиќ

(Фото) Синот на Лепа Брена го запозна Џејми Фокс

Популарната пејачка Лепа Брена во придружба на синот Стефан Живоиновиќ се наоѓа во Америка, каде судејќи според интересните објави кои пејачката секојдневно ги споделува со …

(Фото) Синот на Лепа Брена го запозна Џејми Фокс Прочитај повеќе »

Филип Живоиновиќ откри зошто решил Ацо Пејовиќ да му биде кум

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ решиле да се венчаат, а кум, како што одлучиле, ќе им биде Ацо Пејовиќ. На гостувањето во емисијата „Ѕвездите на …

Филип Живоиновиќ откри зошто решил Ацо Пејовиќ да му биде кум Прочитај повеќе »

Scroll to Top