филип живоиновиќ

Лепа Брена: Со публиката немам сексуален однос

Пејачката Лепа Брена вели дека е воодушевена од Александра Пријовиќ, како и дека целото семејство плачело кога слушнале дека Александра и Филип Живоиновиќ се свршиле. …

Лепа Брена: Со публиката немам сексуален однос Прочитај повеќе »

Александра Пријовиќ трудна со Филип Живоjиновиќ

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ по веридбата, ги почнаа подготовките за свадба, а изгледа дека пејачката е бремена, бидејќи една ТВ екипа ја сними пред …

Александра Пријовиќ трудна со Филип Живоjиновиќ Прочитај повеќе »

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ го одбраа кумот

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ судбоносното да ќе го изговорат годинава во јуни, а на венчавката како нивен кум ќе се појави колегата Ацо Пејовиќ, …

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ го одбраа кумот Прочитај повеќе »

Александра Пријовиќ откри кога ќе се венча со Филип

Пејачката Александра Пријовиќ, која пред неполн месец се сврши со Филип Живоиновиќ откри дека свадбата ќе биде во јуни. „Нашите семејства се тука за да …

Александра Пријовиќ откри кога ќе се венча со Филип Прочитај повеќе »

Scroll to Top