фото

Фотографија од Тито од 1928 година e меѓу најпопуларните на Инстаграм

Инстаграм страницата „Хистори ин Колор“, која ја следат над милион луѓе, на својот профил споделува фотографии од минатото во боја. На профилот беше споделена листата …

Фотографија од Тито од 1928 година e меѓу најпопуларните на Инстаграм Прочитај повеќе »

Пирс Броснан објави ретка фотографија со синовите

Пирс Броснан на „Инстаграм“ сподели ретка фотографија со синовите Дилан, Шон и Кристофер. „Ви благодарам за вашата љубов“, напиша актерот во описот на фотографијата што …

Пирс Броснан објави ретка фотографија со синовите Прочитај повеќе »

(Фото) Александра Заева шик во Германија

Александра, ќерката на премиерот Зоран Заев, е на патување во Франкфурт, Германија. Таа сподели фотографија и неколку видеа од празничната атмосфера во германскиот град, а …

(Фото) Александра Заева шик во Германија Прочитај повеќе »

ВИДЕО: На Кристина Арнаудова љубовта не и судена?!

Пејачката Кристина Арнаудова во првите денови од месец автуст ја промовира својата најновата песна „Љубена“ заедно со видеозапис. Музиката на песната е авторско дело на …

ВИДЕО: На Кристина Арнаудова љубовта не и судена?! Прочитај повеќе »

Приватната снимка на Александра Пријовиќ ја гледале 20 илјади: Нејзиното врело тело во бикини предизвика лавина коментари!

Александра Пријовиќ важи за прибрана девојка, која не го покажува своето разголено тело премногу често како што тоа го прават нејзините колешки. Меѓутоа, пејачката отиде …

Приватната снимка на Александра Пријовиќ ја гледале 20 илјади: Нејзиното врело тело во бикини предизвика лавина коментари! Прочитај повеќе »

Користат фото на бели дробови од рудари, место од пушачи за грозните реклами

Фотографиите говорат повеќе од илјада зборови. Како е можно, тутунот од лековита билка во само сто години да стане најголем убиец на Земјата. Што е …

Користат фото на бели дробови од рудари, место од пушачи за грозните реклами Прочитај повеќе »

Scroll to Top