фотограф

(Видео) Фотограф се сопна на Оскарите, Лејди Гага му помогна да стане

Фотограф на доделувањето на Оскарите обидувајќи се да фотографира подобар агол од Лејди Гага додека се движи на тепихот, се сопна и падна. Пејачката го …

(Видео) Фотограф се сопна на Оскарите, Лејди Гага му помогна да стане Прочитај повеќе »

Македонецот Томислав Георгиев со фотографија од Црн Дрим победи на меѓународен натпревар во Холандија

Томислав Георгиев, македонски фотограф победи на конкурс за најдобра фотографија од целиот свет во Холандија. Конкурсот е распишан од Министертсвото за надворешни работи на Холандија, …

Македонецот Томислав Георгиев со фотографија од Црн Дрим победи на меѓународен натпревар во Холандија Прочитај повеќе »

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен

Познатиот моден и естраден фотограф, Дејан Миличевиќ, откри со кого соработува, а со кого не му оди соработката на сцената. – Јас само еднаш работев …

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен Прочитај повеќе »

Гледате младо момче на оваа фотографија? Ако погледнете подобро ќе се запрепастите!

Свесни сме дека постојат луѓе на кои генетиката им е голем пријател, или оние кои можат да јадат колку сакаат, а да не се здебелат, …

Гледате младо момче на оваа фотографија? Ако погледнете подобро ќе се запрепастите! Прочитај повеќе »

Scroll to Top