фризурата

(ФОТО) „Збогум косо“ – Маријана драстично ја промени фризурата!

Маријана Мичиќ овој пат баш ги изненади сите со новиот имиџ. „Пинковите ѕвездички“ неодамна завршија, а водителката на популарното натпреварување, актерката Маријана Мичиќ, веднаш по …

(ФОТО) „Збогум косо“ – Маријана драстично ја промени фризурата! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Откако Мили ја запроси Мирела драстично ја промени фризурата

Мирела сега е верена, па одлучила и да направи голема промена со својот досега препознатлив изглед Мирела Лапановиќ и Милутин Радосављевиќ Мили имаа турбилентна врска …

(ФОТО) Откако Мили ја запроси Мирела драстично ја промени фризурата Прочитај повеќе »

Scroll to Top