фудбалерите

(ФОТО) Еве какви убавици имаат фудбалерите на Вардар

Македонските фудбалски хероди, фудбалерите на Вардар, покрај знаењето кое што го покажуваат на теренот, мора да ги пофалиме и за изборот на понежниот пол, вистински …

(ФОТО) Еве какви убавици имаат фудбалерите на Вардар Прочитај повеќе »

Фудбалерите на Реал не сакале да излезат во ресторанот за да вечераат

Неофицијално, играчите на Реал, синоќа, дури не сакале да излезат во ресторанот за да вечераат, пишува спортскиот портал Спортмедиа. Нивното барање било, сите да добијат …

Фудбалерите на Реал не сакале да излезат во ресторанот за да вечераат Прочитај повеќе »

Scroll to Top