Фудбалерите на Реал не сакале да излезат во ресторанот за да вечераат

By

Неофицијално, играчите на Реал, синоќа, дури не сакале да излезат во ресторанот за да вечераат, пишува спортскиот портал Спортмедиа.

dobivaj vesti na viber

Нивното барање било, сите да добијат вечера во собите, а така и се случило.

Очигледно, на Роналдо и на останатите играчи на Реал им е потребен целосен мир и концентрација пред денешниот меч од Суперкупот на Европа, против Манчестер Јунајтед.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Mother of the Goddess’ Dormitory Episode 5 - Uncen

AnimeDao High School DxD Episode 8

AnimeDao Naruto: Shippuden (Dub) Episode 494

online anime AnimeDao Attack on Titan Final Season (Dub)

anime streaming Death Note (Dub)

tải go88