фустанот

Кога бесниот возач додаде гас, сите видоа што крие под фустанот

Веруваме дека секоја жена во својот живот доживала ветер да ѝ го крене фустанот, но таквата незгода е поинаква доколку сето тоа е снимено со …

Кога бесниот возач додаде гас, сите видоа што крие под фустанот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Невидена царица – На Лепа Брена среде настап во Охрид и „пукна“ фустанот!

Најголеата ѕвезда на поранешна Југославија имаше мал пех на настапот во Македонија. Фолк ѕвездата Лепа Брена, веќе неколку милиони пати докажа дека е вистинска дама, …

(ВИДЕО) Невидена царица – На Лепа Брена среде настап во Охрид и „пукна“ фустанот! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите на Вимблдон гледаа во чудниот цвет на секси фустанот на Кејт Мидлтон

Војводтката од Кембриџ блесна на финалето на најпознатиот тениски турнир. Финалето на овогодинешниот Вимблдон, во кое силите ги одмерија тенисерите Роџер Федерер и Марин Чилиќ, …

(ФОТО) Сите на Вимблдон гледаа во чудниот цвет на секси фустанот на Кејт Мидлтон Прочитај повеќе »

Scroll to Top