грмеше

(ВИДЕО) Александра Пријовиќ ГРМЕШЕ во соблекувалната на Ѕвезда – Еве кој фудбалер беше ВИНОВЕН за тоа

Се славеше со народни песни на Маракана, по победата над Спарта од Прага. Фудбалерите на Ѕвезда славеа по победата над Спарта, со новите хитови на …

(ВИДЕО) Александра Пријовиќ ГРМЕШЕ во соблекувалната на Ѕвезда – Еве кој фудбалер беше ВИНОВЕН за тоа Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Хитот на Карлеуша грмеше на свадба – Душко и Боби веднаш почнаа да џускаат

Познатите спортисти уживаа на свадбата на кошаркарот Миленко Тепиќ. Тој се ожени, а на свадбата имаше многу гости. Меѓу сватовите беа и познати личности. Меѓу …

(ВИДЕО) Хитот на Карлеуша грмеше на свадба – Душко и Боби веднаш почнаа да џускаат Прочитај повеќе »

Scroll to Top