Хадид

(ФОТО) Мајката на Бела и Џиџи Хадид има 53 години, а изгледа подобро од сите манекенки

Нејзините ќерки Џиџи и Бела Хадид, се најпознатите манекенки на денешницата, но Јоланда Хадид им е опасна конкуренција. Таа е исто така поранешна менкенка, која …

(ФОТО) Мајката на Бела и Џиџи Хадид има 53 години, а изгледа подобро од сите манекенки Прочитај повеќе »

Scroll to Top