Хајек

Селма Хајек најскапо облечена на „Оскарите“

Актерката Селма Хајек на синоќешното доделување на „Оскарите“ имаше најскап стајлинг, објавуваат локалните медиуми наведувајќи дека само дијамантите на нејзиниот грб чинат 4,2 милиони долари. …

Селма Хајек најскапо облечена на „Оскарите“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Интересно колку се пишува за градите на Салма Хајек, а таа не дојде ни во деколте

Една од најубавите актерки на Холивуд, фантастично се носи со годините.Една од најатрактивните актерки на Холивуд, без оглед на тоа што е во шестата деценија …

(ФОТО) Интересно колку се пишува за градите на Салма Хајек, а таа не дојде ни во деколте Прочитај повеќе »

Scroll to Top