хари

Роден сум само за ако нешто му се случи или му бидам потребен на Вилијам, напишал Хари во мемоарите

Британската и светска јавност деновие е преплавена со извадоци од мемоарите на принцот Хари во неговата книга Spare. Неговите тврдења предизвикуваа бурни реакции откако откри …

Роден сум само за ако нешто му се случи или му бидам потребен на Вилијам, напишал Хари во мемоарите Прочитај повеќе »

Потребна ми е терапија за да ги исфрлам секс сцените со Меган во „Суитс“

Во новата книга на Хари, принцот откри непознати детали за кралското семејство, како предавството кое го доживеал, за смртта на мајка му, принцезата Дајана, физичкиот …

Потребна ми е терапија за да ги исфрлам секс сцените со Меган во „Суитс“ Прочитај повеќе »

Вилијам ја нападнал Меган затоа што ја навредила Кејт Мидлтон, откри Хари во мемоарите

Војводата од Сасекс Хари, во своите мемоари кои се објавени во Шпанија, откри голем број непознати детали од животот на британското кралско семејство. По серијалот …

Вилијам ја нападнал Меган затоа што ја навредила Кејт Мидлтон, откри Хари во мемоарите Прочитај повеќе »

Вилијам физички ме нападна и ја нарече Меган дрска и безобразна, рече принцот Хари во последното интервју

Пред да ги објави мемоарите во новата книга Spare која треба да излезе во недела, принцот Хари во последното интервју зборуваше за расправиите со Вилијам. …

Вилијам физички ме нападна и ја нарече Меган дрска и безобразна, рече принцот Хари во последното интервју Прочитај повеќе »

Меган и Хари им биле најдосадни на фановите минатата година, објавена листа со најиритирачки фаци за 2022

Хари и Меган Маркл беа именувани за најиритирачки слави лица во 2022 година. Списокот беше објавен само неколку недели по прикажувањето на нивниот документарец на …

Меган и Хари им биле најдосадни на фановите минатата година, објавена листа со најиритирачки фаци за 2022 Прочитај повеќе »

Тие се само нарциси желни за внимание, им порачаа фановите на Хари и Меган по гледањето на документарецот

Популарната кралска двојка, Хари и Меган Маркл наидоа од критики од фановите по нивниот документарец на „Нетфликс“. Многумина коментираат дека само сакаат внимание и ништо …

Тие се само нарциси желни за внимание, им порачаа фановите на Хари и Меган по гледањето на документарецот Прочитај повеќе »

Бебето го изгубивме од преголем стрес, Хари и Меган за најтешкиот период во животот во новиот документарец на „Нетфликс“

Принцот Хари и Меган Маркл во една од последните епизоди во нивната документарна серија на „Нетфликс“, тврдат дека го изгубиле детето поради стрес. Меган абортирала …

Бебето го изгубивме од преголем стрес, Хари и Меган за најтешкиот период во животот во новиот документарец на „Нетфликс“ Прочитај повеќе »

Меган му има фрлено магија, не можам да го препознаам, рече бившата на Хари во емисијата на Пирс Морган

Бившата девојка на Хари, реалната ѕвезда Кетрин Омани, во разговор со водителот Пирс Морган во неговата емисија Uncensored, рече дека принцот не е истиот од …

Меган му има фрлено магија, не можам да го препознаам, рече бившата на Хари во емисијата на Пирс Морган Прочитај повеќе »

Вилијам и Кејт не сакаат да го гледаат документарецот за Меган и Хари

Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон, не сакаат да го гледаат новиот документарец за Вилијам и Меган Маркл. Тие наводно изјавиле дека никогаш нема …

Вилијам и Кејт не сакаат да го гледаат документарецот за Меган и Хари Прочитај повеќе »

(Видео) Објавен е првиот трејлер од документарецот за Хари и Меган, за помалку од еден час собра 67.000 прегледи

Нетфликс го објави трејлерот за документарен филм за принцот Хари и Меган Маркл. Кратки разговори помеѓу Хари и Меган, беа објавени како и досега невидени …

(Видео) Објавен е првиот трејлер од документарецот за Хари и Меган, за помалку од еден час собра 67.000 прегледи Прочитај повеќе »

Вработените во кралската палата имаат посебен прекар за Хари и Меган

Персоналот во кралската палата имаат посебен прекар за Хари и Меган Маркл, пишува авторот Гајлс Брандрет во книгата за покојната британска кралица Елизабета, Elizabeth: Intimate …

Вработените во кралската палата имаат посебен прекар за Хари и Меган Прочитај повеќе »

Новите фотографии од Хари и Меган го засенија кралскиот портрет

Принцот Хари и Меган Маркл беа изоставени од официјалниот портрет на кралското семејство, па сега објавија нивни посебни фотографии на „Инстаграм“. Ги објавија два дена …

Новите фотографии од Хари и Меган го засенија кралскиот портрет Прочитај повеќе »

Поради честите кражби и провали, Хари и Меган бараат нов дом

Принцот Хари и Меган Маркл бараат нов дом во Калифорнија. Наводно сегашниот не им е сигурен поради честите кражби. Живеат во вила во Монтесити, вредна …

Поради честите кражби и провали, Хари и Меган бараат нов дом Прочитај повеќе »

Благодарен сум ти за сите наши средби, принцот Хари се прости од неговата баба

Принцот Хари ѝ оддаде почит на својата баба, кралицата Елизабета Втора, велејќи дека го цени времето што го поминал со неа и дека ќе го …

Благодарен сум ти за сите наши средби, принцот Хари се прости од неговата баба Прочитај повеќе »

Вилијам не ја слуша кралицата и самиот управува со хеликоптер, го ризикува животот и на најмилите

На кралицата Елизабета не ѝ се допаѓа тоа што принцот Вилијам, самиот управува со хеликоптер и го носи семејството до дома. Таа веќе неколку пати …

Вилијам не ја слуша кралицата и самиот управува со хеликоптер, го ризикува животот и на најмилите Прочитај повеќе »

Планински лав бил виден покрај вилите на Бред Пит, Опра и Хари и Меган

Планински лав бил виден во близина на вилите на глумецот Бред Пит, американската водителка Опра Винфри, пејачката Аријана Гранде и поранешната кралска двојка Хари и …

Планински лав бил виден покрај вилите на Бред Пит, Опра и Хари и Меган Прочитај повеќе »

Сестрата на Меган рече дека Арчи го родила сурогат-мајка и дека Хари не му е татко

Сестрата на Меган Маркл, Саманта тврди дека Арчи го родила сурогат мајка и дека принцот Хари најверојатно не му е татко. Семејните проблеми на војвотката …

Сестрата на Меган рече дека Арчи го родила сурогат-мајка и дека Хари не му е татко Прочитај повеќе »

Стоиме зад украинскиот народ, Хари и Меган ја осудија Русија и Путин

Не престануваат реакциите во јавноста по руската инвазија во Украина. Голем број познати и славн личности ги осудија нападите на Русија врз Украина, а меѓу …

Стоиме зад украинскиот народ, Хари и Меган ја осудија Русија и Путин Прочитај повеќе »

Хари се плаши за Меган и децата, принцот рече дека не се безбедни во Британија и се закани со тужби ако не добијат полициска заштита

Принцот Хари се плаши за безбедноста на неговата сопруга Меган и негиве две дца. Тој вели дека нивниот престој во Англија не е сигурен и …

Хари се плаши за Меган и децата, принцот рече дека не се безбедни во Британија и се закани со тужби ако не добијат полициска заштита Прочитај повеќе »

Чарлс демантира дека ја коментирал бојата на кожата на децата на Хари

Од кабинетот на принцот Чарлс демантирале дека тој бил членот на кралското семејство што ја коментирал бојата на кожата на децата на Хари и Меган …

Чарлс демантира дека ја коментирал бојата на кожата на децата на Хари Прочитај повеќе »

Scroll to Top