хелена

Хелена Роза: За да заработам, го чистев салонот на „Ауди“

Познатата водителка Хелена Роза пред две и пол години се пресели на Нов Зеланд. Со сопругот Игор и ќерката Кјара решија да си ја побараат …

Хелена Роза: За да заработам, го чистев салонот на „Ауди“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) За првпат во јавноста: Хелена Роза го покажа бебето

Хелена Роза деновиве стана мајка по втор пат и на свет донесе син. Веста за приновата ја објави нејзиниот партнер, Игор, кој преку социјалните мрежи …

(ФОТО) За првпат во јавноста: Хелена Роза го покажа бебето Прочитај повеќе »

Scroll to Top