хитови

Преслаткиот Коста уживаше во хитовите на тато Жељко Јоксимовиќ

Жељко Јоксимовиќ синоќа во белградската арена Сава, го одржа вториот по ред концерт, под името „Два света“. Поп пејачот повторно до последното место ја наполни …

Преслаткиот Коста уживаше во хитовите на тато Жељко Јоксимовиќ Прочитај повеќе »

Еден од најголемите хитови на Тоше крие вистинска приказна за човек кој извршил убиство

Зад многуте снимени љубовни песни се крие и вистинска приказна, а ова е една од нив.Пејачот Тоше Проески загина во тешка сообраќајка на 16 октомври …

Еден од најголемите хитови на Тоше крие вистинска приказна за човек кој извршил убиство Прочитај повеќе »

Scroll to Top