холивудската

Холивудската јавност потресена од смртта на ѕвездата од „Сопранови“

Актерот Френк Винсент, кого сите го знаеме од филмовите на режисерот Мартин Скорсезе и серијата „Семејството Сопран“, почина во болница во Њу Џерси. Познатиот и …

Холивудската јавност потресена од смртта на ѕвездата од „Сопранови“ Прочитај повеќе »

Џоди Фостер: Холивудската елита се обиде да ме силува кога бев девојче

Актерката Џоди Фостер, откри дека холивудските раководители се обиделе да ја силуваат во времето кога била тинејџер, и кога се обидела да се пробие во …

Џоди Фостер: Холивудската елита се обиде да ме силува кога бев девојче Прочитај повеќе »

(ФОТО) Холивудската убавица го покажа своето вистинско лице

Дру Баримор фотографијата на која е снимена без шминка, ги разбранува интернетот. Американската актерка Дру Баримор (42) објави на својот Инстаграм профил фотка без шминка, …

(ФОТО) Холивудската убавица го покажа своето вистинско лице Прочитај повеќе »

Scroll to Top