хороскопо

Хороскоп за 27 февруари: финансиска добивка за Овенот, романтичен состанок за Близнаците

Овен Денеска родените во овој знак може да добијат можност за дополнителен приход, можеби преку некоја прекувремена работа или слично. Но, тоа може да ги …

Хороскоп за 27 февруари: финансиска добивка за Овенот, романтичен состанок за Близнаците Прочитај повеќе »

Хороскоп за 24 февруари: љубовна авантура за Овенот, нови идеи и можности за Стрелецот

Овен Денеска свртете се кон духовната страна на вашата личност и уживајте во неа. Не дозволувајте некој да ве вознемирува со својата лоша енергија. Љубов: …

Хороскоп за 24 февруари: љубовна авантура за Овенот, нови идеи и можности за Стрелецот Прочитај повеќе »

Хороскоп за 22 февруари: флерт за Бикот, успешен работен ден за Ракот

Овен Не се вознемирувајте и лутете поради претходните настани. Почнете да го живеете својот живот без да се потпирате на никого. Љубов: денес само слушајте …

Хороскоп за 22 февруари: флерт за Бикот, успешен работен ден за Ракот Прочитај повеќе »

Хороскоп за 6 февруари: љубов за Девицата, Овенот не е задоволен од работата

Овен Сега сте под голем притисок и чувствувате дека воопшто не уживате. Полека доаѓа време малку да забавите. Љубов: со саканата личност имате проблеми и …

Хороскоп за 6 февруари: љубов за Девицата, Овенот не е задоволен од работата Прочитај повеќе »

Scroll to Top