Хрватка

Хрватка му напиша на Амиџиќ дека е сиротина – Неговиот одговор расплака многумина

Полемиката околу твитот на водителот на сметка на пожарот во Хрватска и понатаму не стивнува. Објавата на Амиџиќ во која ја прокоментира катастрофата во Хрватска …

Хрватка му напиша на Амиџиќ дека е сиротина – Неговиот одговор расплака многумина Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тажна љубовна приказна помеѓу Хрватка и Србин го растажи регионот

Исповед на момче кое под песната и спотот на Прљаво Казалиште, „Ту ноч кад си се удавала„ напиша нешто што го „допре„ целиот регион. -На …

(ВИДЕО) Тажна љубовна приказна помеѓу Хрватка и Србин го растажи регионот Прочитај повеќе »

Scroll to Top