итно

Поранешната жена на Аца Лукас итно оперирана

Екссопругата на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, во средата била примена во болницата „Народен фронт“, каде што веднаш била оперирана. По хируршкиот зафат, таа се чувствува …

Поранешната жена на Аца Лукас итно оперирана Прочитај повеќе »

Синот на Ким Кардашијан и Кање Вест итно префрлен во болница

Синот на светски познатата двојка Ким Кардашијан и Кање Вест минатиот четврток е примен во болница. Како што пишуваат светските медиуми, малиот Сејнт  мина три …

Синот на Ким Кардашијан и Кање Вест итно префрлен во болница Прочитај повеќе »

Пејачот Крис Риа падна итно пренесен во болница

Пејачот Крис Ра изненадувачки паднал на сцената поради големите болки кои ги здобил во градите. Тој почнал да се тресе во текот на изведувањето на …

Пејачот Крис Риа падна итно пренесен во болница Прочитај повеќе »

По лудата забава со Аца Лукас и Цеца, Вики итно оперирана

Вики Милјковиќ отиде на рутински преглед, а набрзо потоа се најде на операциона маса. Таа ги загрижи фановите на социјалните мрежи, кога ја објави фотографијата …

По лудата забава со Аца Лукас и Цеца, Вики итно оперирана Прочитај повеќе »

Scroll to Top