Иван Исцелител

Иван Исцелител го има чарето за загадениот воздух

Иван Исцелител го најде чарето како скопјани можат да се ослободат од загадениот воздух. Тој на социјалните мрежи напиша дека сите заедно треба да ги …

Иван Исцелител го има чарето за загадениот воздух Прочитај повеќе »

Немате билет за вечерашниот Супер куп во Скопје? Иван Исцелител ќе ви позајми влезница!

Вечерва сите очи се вперени во Скопје со стартот на натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид. И додека се уште се бара билет повеќе …

Немате билет за вечерашниот Супер куп во Скопје? Иван Исцелител ќе ви позајми влезница! Прочитај повеќе »

Scroll to Top