Иван Јованов

По разделбата со Антониа, Иван од „Либеро Бенд“ има нова девојка

Пејачот Иван Јованов од „Либеро Бенд“ има нова девојка. Заедно беа во едно скопско кафуле. Иван беше во врска со пејачката Антониа Гиговска. За потсетување, …

По разделбата со Антониа, Иван од „Либеро Бенд“ има нова девојка Прочитај повеќе »

ФОТО: Момците од „Либеро бенд“ уживаат на охридска плажа

Момците од „Либеро бенд“ во четвртокот имаа настап пред охриѓани и туристите кои деновиве се одмараат покрај охридското крајбрежје, но во градот не беа само …

ФОТО: Момците од „Либеро бенд“ уживаат на охридска плажа Прочитај повеќе »

Scroll to Top