јасно

На никој не му е јасно зошто Меланија носи очила за сонце навечер

При враќањето од Лас Вегас, каде беше во посета на преживеаните од масовното пукање, првата дама Меланија Трамп излезе од хеликоптерот „Marine One“ и понатаму …

На никој не му е јасно зошто Меланија носи очила за сонце навечер Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник

Едита Арадиновиќ повторно го запали Инстаграм, а во прашање се фотографии со нејзината посилна половина. Згодната Едита редовно провоцира со секси фотки во различни изданија …

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник Прочитај повеќе »

Невеста легнала на под среде венчавка – Кога ќе дознаете кој е младоженецот, сѐ ќе ви биде јасно

Оваа невеста темелно си ја испланирала венчавката. Фустан, цвеќе, ресторан. Како и секоја невеста, сакала еден посебен ден поминат во друштво на најблиските. Професорката по …

Невеста легнала на под среде венчавка – Кога ќе дознаете кој е младоженецот, сѐ ќе ви биде јасно Прочитај повеќе »

Scroll to Top