јелна

(ВИДЕО) На Карлеуша фетиш и е да соблака обожаватели

  Српската пејачка, Јелена Карлеуша одржа концерт на Копаоник и направи вистински спектакл. Нејзиниот настап не можеше да помине без задолжителиот перформанс „Иде мачка око …

(ВИДЕО) На Карлеуша фетиш и е да соблака обожаватели Прочитај повеќе »

Scroll to Top