југословенската

Победничката на Евросонг Емилија Кокиќ, денес држи часови по пеење

Некогашната претставничка на Југославија на Евровизија, Емилија Кокиќ, денеска држи приватни часови по пеење, а многу ретко се појавува во медиуми. За себе вели дека …

Победничката на Евросонг Емилија Кокиќ, денес држи часови по пеење Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Андрија како историчар на југословенската уметност – Ќе вриштите од смеење

Андрија Милошевиќ повторно ги забавуваше своите многубројни обожаватели.Тој на Инстаграм објави нова снимка на која се најде во улога на историчарите во југословенската уметност. Овој …

(ВИДЕО) Андрија како историчар на југословенската уметност – Ќе вриштите од смеење Прочитај повеќе »

Scroll to Top