КАДЕ

Каде исчезнаа ѕвездите на фотографиите од слетувањето на Месечината?

На 20 јули 1969 година астронаутите од „Аполо 11“, Нил Армстронг и Баз Олрдин, успеале први да зачекорат на Месечината. Барем така било претставено. Меѓутоа, …

Каде исчезнаа ѕвездите на фотографиите од слетувањето на Месечината? Прочитај повеќе »

Наташа Беквалац објави фотографија од плажата каде денес ќе се венча

Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ денеска ќе се венчаат на Ибица, а на романтичната венчавка ќе присуствуваат околу 30 нивни блиски пријатели и членови на …

Наташа Беквалац објави фотографија од плажата каде денес ќе се венча Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каде можете да најдете костим кој е идеален за вашето тело и кога го носите чувствувате дека е скроен за вас?

Женското тело отсекогаш претставувало инспирација за творење и создавање уметност. Да се истакне убавината на женските облини е голем предизвик, а да создадете самодоверба кај …

(ФОТО) Каде можете да најдете костим кој е идеален за вашето тело и кога го носите чувствувате дека е скроен за вас? Прочитај повеќе »

Scroll to Top