Клаудија

Фановите не можат да ги разликуваат Софија Вергара и внука ѝ

Колумбиската глумица Софија Вергара објави фотографија со внука ѝ Клаудија со која многу си личи. Фановите ѝ порачаа дека изгледаат како близначки и дека не …

Фановите не можат да ги разликуваат Софија Вергара и внука ѝ Прочитај повеќе »

Двојничката на Меган Фокс има најсекси газе во светот

20 годишната Клаудија Аленде од Бразил стана хит на социјалните мрежи, поради својата неверојатна сличност со актерката Меган Фокс. Таа учевствуваше на натпреварот „Мис Бум …

Двојничката на Меган Фокс има најсекси газе во светот Прочитај повеќе »

Сестрата на Калабрија ја полуде Италија

Давид Калабрија е еден од младите момци на „Милан“ во кои Џенаро Гатузо има огромна доверба, но во Италија во моментот поголемо внимание предизвикува неговата …

Сестрата на Калабрија ја полуде Италија Прочитај повеќе »

(Видео) Сексапилен танц на полуголата Албанка Клаудија Пепа

Албанката Клаудија Пепа со својот настап на сцената во една шоу-програма предизвика бура од реакции кај присутните кои го гледаа нејзиниот настап. Со неа на сцената настапија …

(Видео) Сексапилен танц на полуголата Албанка Клаудија Пепа Прочитај повеќе »