кои

Кои се снаите на кралицата Елизабета?

Членовите на британското кралско семејство мора да водат сметка за своето однесување во јавноста. Тие ја претставуваат својата земја, но и целата британска нација. Одгледани …

Кои се снаите на кралицата Елизабета? Прочитај повеќе »

ШЕСТ ПРИЧИНИ поради кои секоја војна против Кина е осудена на пораз!

Кина е непобедлива, а постојат шест причини поради кои, секоја војна против Пекинг е осудена на пораз. Азискиот џин е во состојба да мобилизира 749.610.775 …

ШЕСТ ПРИЧИНИ поради кои секоја војна против Кина е осудена на пораз! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Стјуардеси кои ќе ве остават без здив

Кинеска авио-компанија „Хаинан“ ршеи да „малку“ го разубави својот екипаж. Погледнете… Кога за некого ќе кажете дека се облекува како стјуардеса, тоа значи дека изгледа …

(ВИДЕО) Стјуардеси кои ќе ве остават без здив Прочитај повеќе »

(ФОТО) Дара ги исфрли своите „балони“ поради кои никогаш не може да потоне!

Пејачката ужива во Црна Гора, а откако ослабна не престанува да објавува слики и снимки од своето тело. Се разбира, акцентот го става на големииите …

(ФОТО) Дара ги исфрли своите „балони“ поради кои никогаш не може да потоне! Прочитај повеќе »

Scroll to Top