крвта

(прв дел) Пророштва од кои ќе ви се заледи крвта, а кои никогаш не биле објавени

Нострадамус, Тарабичи, Баба Ванѓа. Тоа се автори на најпознатите пророштва што добија свој комерцијален успех. Постојат над илјада други познати предвидувања за кои досега не …

(прв дел) Пророштва од кои ќе ви се заледи крвта, а кои никогаш не биле објавени Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Крвта ќе ви се заледи – Ова е најсилниот земјотрес снимен некогаш

Ова е најсилниот земјотрес снимен некогаш. Во 2010 години во Хаити се случи разорен земјотрес. Снимката кажува се. Видеото е повеќе од застрашувачко. Земјотресот беше …

(ВИДЕО) Крвта ќе ви се заледи – Ова е најсилниот земјотрес снимен некогаш Прочитај повеќе »

Армијата на Ким ја замрзнува крвта: Се јавиле 3,5 доброволци подготвени да војуваат со САД

Северна Кореја денеска соопшти дека речиси 3,5 милиони работници, членови на партијата и резервисти, доброволно се јавиле да и се приклучат на војската во борбата …

Армијата на Ким ја замрзнува крвта: Се јавиле 3,5 доброволци подготвени да војуваат со САД Прочитај повеќе »

Милијардерот и основач на „Pay-Pal“ – „Јас сакам да ја цицам крвта на младите луѓе“

Питер Тиел, милијардерот и основач на Pay-Pal, смета дека луѓето се измамени од страна на „идејата за неизбежна смрт“, и истиот тој го финансираше „starup“ …

Милијардерот и основач на „Pay-Pal“ – „Јас сакам да ја цицам крвта на младите луѓе“ Прочитај повеќе »

ГМО хемикалии во крвта имаат жители на 18 европски земји – Македонија конечно е на дното на листата по нешто добро

Жителите на 18 европски држави биле тестирани и биле позитивни на траги од глифосат, кој на глобално ниво се користи како убиец на плевел, се …

ГМО хемикалии во крвта имаат жители на 18 европски земји – Македонија конечно е на дното на листата по нешто добро Прочитај повеќе »

Scroll to Top