лик

(ФОТО) Обожавателката на Цеца направи огромна тетоважа со нејзиниот лик

Фотографијата е објавена на Инстаграм, а тоа што обожавателката на пејачката го направи е вредно за секое внимание. Дека музичките ѕвезди се вистински идоли на …

(ФОТО) Обожавателката на Цеца направи огромна тетоважа со нејзиниот лик Прочитај повеќе »

Иван Реон како инспирација за најлошиот лик во „Игра на престоли“ ја добил од Лијам Галагер

Глумецот Иван Реон, познат како озлогласениот Ремзи Снежни/Болтон, од „Играта на престоли“, изјави дека дел од инспирацијата за својот ужасен лик го пронајде во рокерот …

Иван Реон како инспирација за најлошиот лик во „Игра на престоли“ ја добил од Лијам Галагер Прочитај повеќе »

Scroll to Top