(ФОТО) Обожавателката на Цеца направи огромна тетоважа со нејзиниот лик

By
Фотографијата е објавена на Инстаграм, а тоа што обожавателката на пејачката го направи е вредно за секое внимание.
Дека музичките ѕвезди се вистински идоли на своите фанови, кои на секој начин покажуваат колку ги сакаат, сведочи и најновиот гест посветен на една од најголемите ѕвезди на овие простори, Цеца Ражнатовиќ.
Во прашање е тетоважната која една обожавателка ја посвети на фолк ѕвездата, а која е направена на целата подлактица.Дури и Цеца беше воодушевена кога виде за што се работи, што се гледа и по нејзиниот израз на лицето, бидејќи е забележан моментот кога ја здогледала, по што направи широка насмевка. 

dobivaj vesti na viber

#јер_љубав_је_то ❤️! @craznatovic_official 🔙🔙🔙

A post shared by 🐅👑🖤⚪️🐯 (@katarinaa.milojkovic) on

А како и не би направила, кога има вакви фанови.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

dubbed anime GoGoAnime Demon Slayer: Entertainment District Arc

anime stream GoGoAnime Fairy Tail (Dub)

gogoanimehub GoGoAnime The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

Kiss x Sis (TV) Episode 10

english dubbed anime Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

tải go88