Лос

Камерон Дијаз на 46 години го покажа трудничкиот стомак

Холивудската ѕвезда Камерон Дијаз (45) конечно е во блажена состојба, пренесуваат светските медиуми. Иако со години наназад изјавувала дека не сака да се оствари во …

Камерон Дијаз на 46 години го покажа трудничкиот стомак Прочитај повеќе »

(ФОТО) Актерот Хју Џекман со 12 години постарата сопруга Ференс

Популарната двојка Хју Џекмен и Дебора Ли Ференс неодамна се појави на доделувањето на наградите во Лос Анџелес. Голем број од коментарите се дека и …

(ФОТО) Актерот Хју Џекман со 12 години постарата сопруга Ференс Прочитај повеќе »

Откриен идентитетот на незнајниот јунак во ноќта на масакрот во Лос Анџелес

Некои суперхерои не носат маски. Момчето сликано на една од најдраматичните фотографии вечерта на масакрот во Лас Вегас, за многу кратко време успеа да стане …

Откриен идентитетот на незнајниот јунак во ноќта на масакрот во Лос Анџелес Прочитај повеќе »

(ФОТО) Модерна мајка: Ирина Шајк со ќеркичката во Лос Анџелес

Ирина Шајк не може да остане незабележана од папараците. Популарната Русинка беше „уловена“ додека беше на лежерна прошетка со 4-месечната ќеркичка Леа. Облечена во супер …

(ФОТО) Модерна мајка: Ирина Шајк со ќеркичката во Лос Анџелес Прочитај повеќе »

Scroll to Top