лудо

(ФОТО) Девојките лудо се забавуваа на даската за сурфање, не знаејќи какви морски ѕверови има под нив

Кели и Џесика веслаа на даската во Јужна Калифорнија, а во еден момент под нив во водата кружеа пет бели ајкули. Иако знаеја дека е …

(ФОТО) Девојките лудо се забавуваа на даската за сурфање, не знаејќи какви морски ѕверови има под нив Прочитај повеќе »

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената?

Емина Јховиќ и Милица Тодоровиќ на големо се подготвуваат за новата песна, а заедно се нашле на снимањето на нивната нова песна. Пејачките очигледно лудо …

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената? Прочитај повеќе »

Scroll to Top