Луис Енрике

Шпанскиот селектор им дозволува на фудбалерите секс пред натпревар

Селекторот на шпанската репрезентација Луис Енрике одговараше на прашања на навивачите на Твитер за време на Светското првенство во Катар, а едно од нив беше …

Шпанскиот селектор им дозволува на фудбалерите секс пред натпревар Прочитај повеќе »

Почина ќерката на поранешниот селектор на Барса Луис Енрике

Поранешниот стратег на фудбалскиот клуб Барселона и шпански селектор Луис Енрике ја загуби својата ќерка Чана. Деветгодишното девојче ја загуби битката со тешката болест. Чана …

Почина ќерката на поранешниот селектор на Барса Луис Енрике Прочитај повеќе »

Scroll to Top