Мелита

(Видео) Мелита почна да се жали и на „Тик-ток“ дека џабе заработува

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ им се пожали на фановите на „Тик-ток“ дека иако работи заработува и троши, за неа никогаш ништо не останува. „Работам, заработувам, …

(Видео) Мелита почна да се жали и на „Тик-ток“ дека џабе заработува Прочитај повеќе »

(Фото) Мелита го прослави роденденот на својата ќерка

Барбара, ќерката на поранешната водителка Мелита Ракичевиќ, наполни 14 години. Таа е единственото дете на Мелита, која ја има од бракот со Соме. Ексводителката вчера …

(Фото) Мелита го прослави роденденот на својата ќерка Прочитај повеќе »

(Фото) Мелита како карикатура

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ секојдневно споделува фотографии од приватниот живот на своите профили на социјалните мрежи. На последните, облечена во куси панталони и високи чизми, …

(Фото) Мелита како карикатура Прочитај повеќе »

Мелита и Накова ги сунчаат силиконите во Грција

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ и манекенката Александра Накова минатиот викенд се дружеа на плажа во Грција. Тие го искористија времето освен за сончање да направат …

Мелита и Накова ги сунчаат силиконите во Грција Прочитај повеќе »

(Фото) Мелита и Лила пред силиконите  

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ сѐ почесто привлекува внимание во медиумите. Повеќе поради изгледот отколку за нешто друго. Некогаш за неа се пишуваше како вљубеник во …

(Фото) Мелита и Лила пред силиконите   Прочитај повеќе »

(Фото) Мелита ги поздрави фановите од кревет

Поранешната водителка Мелита не престанува да го преплавува „Инстаграм“ со фотографии. Неодамна таа обајви фотографија на која е во провокативен црвен фустан, а овој пат …

(Фото) Мелита ги поздрави фановите од кревет Прочитај повеќе »

Мелита ги полни батериите на одмор во Турција

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ сега е на нова дестинација за одмор. Мелита моментално ужива во Турција, па како што е редот се пофали со фотографија. …

Мелита ги полни батериите на одмор во Турција Прочитај повеќе »