минатото

Експерти докажаа дека во минатото постоеле џинови

Kостури високи речиси по три метра се откриени во регионот на Амазон, во близина на Еквадор на границата со Перу. Сега група истражувачи од Германија …

Експерти докажаа дека во минатото постоеле џинови Прочитај повеќе »

(ФОТО) Досега невидена фотографија од минатото на Кристијан Голубовиќ

Кристијан Голубовиќ моментално издржува затворска казна, а е еден од ретките лоши момчиња од асфалтот кои и понатаму се живи. Групата “Легенде деведесетих” објави досега …

(ФОТО) Досега невидена фотографија од минатото на Кристијан Голубовиќ Прочитај повеќе »

Од овој момент лебот од продавница оди во минатотото

Нема ништо поубаво од вкусно домашно лепче, кое ниедно купено од продавница не може да го замени. Ви го препорачуваме овој рецепт за домашен леб. …

Од овој момент лебот од продавница оди во минатотото Прочитај повеќе »

Scroll to Top