мира шкориќ

Мира Шкориќ ќе ја замени Ана Бекута во жирито на „Ѕвездите на Гранд“

Мира Шкориќ би можела да ја замени Ана Бекута во жирито во „Ѕвездите на Гранд“, пренесоа српслките медиуми. Откако Ана Бекута рече дека ќе се …

Мира Шкориќ ќе ја замени Ана Бекута во жирито на „Ѕвездите на Гранд“ Прочитај повеќе »

Мира Шкориќ ја навредуваше Неда Украден среде емисија

Пејачката Мира Шкориќ ја навредувала колешката Неда Украден за време на снимањето на новогодишната програма на српската телевизија „РТС“. Таа почнала да ѝ вика кога …

Мира Шкориќ ја навредуваше Неда Украден среде емисија Прочитај повеќе »

Мира Шкориќ го фатила свршеникот гол со друг маж

Пред неколку месеци фолк-пејачката Мира Шкориќ се пофали дека има ново момче, бизнисмен од Германија. Таа на новинарите им раскажуваше дека е заљубена и дека …

Мира Шкориќ го фатила свршеникот гол со друг маж Прочитај повеќе »