моден

(Видео) Бела Хадид на ревија во Париз се појави гола, а дизјанерите и напрвија фустан од боја

На модната недела во Париз за време на ревијата на Коперни, беше изведно модно шоу со манекенката Бела Хадид која на пистата се појави само …

(Видео) Бела Хадид на ревија во Париз се појави гола, а дизјанерите и напрвија фустан од боја Прочитај повеќе »

Јелена Карлеуша во златна модна комбинација која чини 4.100 евра

Српската пејачка Јелена Карлеуша обожава провокативни и екстравагантни стајлизи, во оваа прилика Јелена Карлеуша беше облечена од глава до пети во парчиња облека со златна боја. …

Јелена Карлеуша во златна модна комбинација која чини 4.100 евра Прочитај повеќе »

Scroll to Top