модниот

(ФОТО) Наташа ги воодушеви сите со сопствениот креации на модниот едиторијал

Модната креаторка Наташа Дамјановиќ се претстави во јавноста пред околу година дена, кога ја одржа својата прва хуманитарна ревија. Таа прави уникатни, рачно изработени фустани, …

(ФОТО) Наташа ги воодушеви сите со сопствениот креации на модниот едиторијал Прочитај повеќе »

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен

Познатиот моден и естраден фотограф, Дејан Миличевиќ, откри со кого соработува, а со кого не му оди соработката на сцената. – Јас само еднаш работев …

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен Прочитај повеќе »