МРТОВ

Лекар кој открил дека вакцините предизвикуваат аутизам најден мртов во река

Истакнатиот истражувач на аутизмот и противник на вакцините, Џејмс Џефери Брадстрит, е пронајден мртов, а неговото тело било забележано како плови во река во Северна …

Лекар кој открил дека вакцините предизвикуваат аутизам најден мртов во река Прочитај повеќе »

Компјутерскиот гуру кој му помогна на Викиликс да дојде до е-поштата на Хилари Клинтон е пронајден мртов

Соработникот на Викиликс, Џејмс Долан, кој помогнал да се создаде технологија која му овозможила на Викиликс да ги добие и објави документите и е-поштата на …

Компјутерскиот гуру кој му помогна на Викиликс да дојде до е-поштата на Хилари Клинтон е пронајден мртов Прочитај повеќе »

Згодниот скротител на змии пронајден мртов во својата спална соба

Британецот Брандон бил опседнат со егзотични животни. Искусниот експерт за змии е пронајден мртов во својата спална соба, само неколку метри од својот миленик питон, …

Згодниот скротител на змии пронајден мртов во својата спална соба Прочитај повеќе »

Scroll to Top