најавуваат

Метеоролозите најавуваат огромна промена – следуваат обилни врнежи

Времето во Македонија претпладне ќе биде променливо облачно со појава на утринска магла и ниска облачност по одделни котлини. Попладне облачноста ќе се намалува. Ќе …

Метеоролозите најавуваат огромна промена – следуваат обилни врнежи Прочитај повеќе »

Девет нови промени во Фејсбук кои најавуваат целосен пресврт во светот

„Јас многу се грижам за демократските процеси. Мисијата на Фејсбук е на луѓето да им даде глас и да ги приближи еден до друг“, изјави …

Девет нови промени во Фејсбук кои најавуваат целосен пресврт во светот Прочитај повеќе »

Scroll to Top